Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir tablet aramak için tıklayın.

Apple iPad serisinin 3. Nesil ürünü olan iPad 3 modeli. Beklenen donanım ve tasarımı yeniden karşılamayı başardı. İlk olarak iPad 1 ile yakalanan ilgi serinin gelen her yeni ürününde dikkatle geliştirlerek tatmin edici boyutlara ulaştırıldı.

Apple ‘ın 9.7 inç boyutundaki bu ürünü bir çok yeniliği de beraberinde getirdi. Apple ‘ın geliştirdiği yeni nesil bir işlemciye sahip olan ürünün işlemci modeli A5X. İşletim sistemi olarak ISO yazılımının 5.1 versiyonu ile gelen cihaz sonraki versiyonlara da güncellemeye açık. Cihaz saklama kapasitesi olarak üç ayrı seçeneğe sahip fiyatlarında da farklılık gösteren bu ürünler 16, 32, 64 GB olarak değişiyor. Ayrıca saklama kapasitesi yanında bağlantı seçeneği olarak da sadece WIFI ve WIFI + 3G seçenekleri olarak ikiye ayrılıyor. Öncelikli olan arka kamerası 5MP çözünürlükte, ön kamera ise VGA çözünürlükte. Ancak VGA olmasına karşın kullanılan lens malzemesinin kalitesi sayesinde inanılmaz net görüntüleme yapıyor. Her yeni modelde ekran kalitesi dahada geliştirilerek son derece net görüntüleme sağlayan iPad lerin bu modelinde 1536 x 2048 piksel çözünürlükte bir ekran mevcut.

Apple serisi ürünleri kullanan kullanıcılar bu işletim sisteminin ve donanımın farkını hemen anlarlar ve çabuk alışıp bir daha terk edemezler, işte iPad 3 de bu bağımlılığı yaratacak ürün modellerinden biri. 

Ekran Boyutu (inch) 9.7
İşlemci Hızı (MHz) 1
Wi-Fi Var
Boyutlar (mm) 241,2 x 185,7 x 9,4 mm.
Ekran Çözünürlüğü 2048 x 1536
Bellek (Gb) 1
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 5
İşletim Sistemi iOS 8.3
3G Var
4G Var
Bluetooth Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 16
Navigasyon (GPS) Var
Kamera Var
Garanti Süresi 2
İşlemci A6X
Ön Kamera Var
İşlemci Markası Apple
Arttırılabilir Hafıza Var
Pil Ömrü 10 Saat
HDMI Yok
Ağırlık (Gr) 662 gr.
Ekran Türü LED-backlit IPS LCD