Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir cep telefonu aramak için tıklayın.

Apple heyecanla beklenen iPhone Serisi, 5. Nesil modeli, iPhone 5 ‘i tanıttı. Apple severleri ve iPhone kullanıcılarını beklediklerine değdiğini düşündüren yepyeni özellikleri de beraberinde getirdi.

Daha ilk bakışta dikkat çeken inceliği ve tasarımıyla iPhone 5 ‘de önceki modellere ek olarak birde parmak tarama özelliği eklenmiş durumda. Orta tuşa eklenen bu fonksiyonla birlikte telefonunuzu daha korunaklı ve güvenli bir hale getirebiliyorsunuz. iPhone ‘un bu sürümüyle birlikte gelen IOS 7 ‘de, kamera özelliklerine Panorama Fotoğraf seçeneği eklenerek geniş açılı manzaralar ve fotoğraflar çekmeniz sağlanmış.

A7 çip ve M7 işlemci kullanılan yeni iPhone 5 performans ve hız olarak son derece iyi bir akıllı telefon. Ayrıca tüm dünyada ultra hızlı kablosuz bağlantı bantlarını destekliyor. Böylelikle yurtdışı gezi ve seyahatlerinizde kesintisiz ve sorunsuz bir internet kullanımı sağlayabiliyorsunuz. iPhone 5 ‘ de ayrıca farklı olarak kulaklık girişi de cihazın alt kısmına mikrofon ve şarj girişinin olduğu kısma alınmış.

Uzay Grisi, Altın ve Gümüş olarak 3 farklı renk ve 3 farklı saklama kapasitesiyle üretilen iPhone 5, performans ve farklılık arayanlara, kendini özel hissettirebilmek için her detaya sahip.

Bluetooth Var
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 8
Garanti Süresi 2
Ekran Çözünürlüğü 1136 x 640
USB Var
Pil Li-Ion
3G Var
Artırılabilir Hafıza Yok
İşletim Sistemi iOS
Navigasyon (GPS) Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 16, 32, 64
Bellek (Gb) 1
Ekran Boyutu (inch) 4
Wi-Fi Var
Kamera Var
İşlemci Hızı (GHz) 1.4
Bekleme Süresi (Saat) 225
Konuşma Süresi (Saat) 8
Ekran Tipi Multi-Touch
Radyo Yok
Ağırlık (Gr) 112
Boyutlar (mm) 158.1 x 77.8 x 7.1
Edge Var
GPRS Var
Ön Kamera Var
SIM KART (Tek/Çift) Tek
Kızılötesi Yok
Java Uygulamaları Yok
Video Oynatma Var
Renkli Ekran Var
Video Kayıt Var
Görüntülü Konuşma Var
Çift Hat Yok