Apple ‘ın profesyonel kullanıcılar ve bilgisayarında performans arayan kullanıcılar için ürettiği yüksek performanslı Macbook Pro serisi notebooklar, yüksek fiyatlı olsa da piyasada çokça tercih edilen ürünlerden. Bu serinin bir modeli olan Apple Macbook Pro MF839TU/A ‘da donanım ve tasarım açısından oldukça başarılı.

Cihaz tasarım olarak metal bir gövde yapısına sahip ve oldukça sağlam. Çelik görünümlü olması cihazı oldukça şık ve kaliteli göstermiş. Arkada kullanılan klasikleşmiş Apple logosu bu model de mevcut. Girişler cihazın yan taraflarına yerleştirilmiş ve hepsinin kullanılabilirliği oldukça kolay. Cihaz 13.3 Ekranı ve 1.58 kg. ağırlığı ile taşınması oldukça pratik bir model.

Cihaz sadece tasarım değil performans bakımından da inanılmaz hızlara ulaşıyor. Bunun en büyük etkeni Apple ‘ın kendine has işletim sistemi olan OS X yazılımı. Bu yazılım iyi seçilmiş donanım parçaları ile birleştiğinde cihaza farklı bir boyut kazandırıyor. İşlemci olarak 2.7 GHz hızında Intel ‘in Core i5 modeli işlemcisi. Hard disk olarak yeni nesil 128GB SSD hard disk kullanılmış. Ram bellek kapasitesi ortalamanın üzerinde 8GB boyutunda. Ekran kartı olarak paylaşımsız Intel ‘in ekran kartı kullanılmış. Cihaz ın ekran kalitesi de 2560 x 1600 çözünürlükle inanılmaz görüntüler sunuyor.

Kısacası aldığı paranın sonuna kadar hakkını veren bu özel ürünü tüm işleriniz için düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Bellek (Gb) 8
Dahili Kamera Var
Ekran Boyutu (inch) 13
İşlemci Intel Core i5
İşlemci Hızı (GHz) 2.73
Ekran Çözünürlüğü 2560 x 1600
Ağırlık (Kg) 1,58 kg
Usb 2xUSB 3.0
Ekran Özelliği Retina Ekranlı
Pil Ömrü 10 saate
Sabit Disk (Gb) 128