Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir tablet aramak için tıklayın.

Asus yenilikçi tasarımı ve özellikleri ile her modelinde dikkat çekmeyi başarıyor. Bu yenilikçi ürünlerinden bir tanesi de telefon ve tablet özelliklerini birlikte taşıyan Fonepad serisi tablet bilgisayarları. Fonepad FE170CG-1B054A ‘da bu serinin modellerinden biri.

7 inç LED ekranı 1024 x 600 piksel çözünürlükte. Cihazın boyutları oldukça taşınabilir ufak ve kullanışlı boyutta. Bu şekilde ufak tutulması cihazın aynı zamanda telefon özelliği olduğu için taşınabilmesini kolaylaştırmış. Dört çekirdekli işlemcisi 1.2 GHz hızında. Ram kapasitesi ise 1GB. Cihazın önemli özelliklerinden bir tanesi tabii ki 3G desteğinin ve Sim kart desteğinin olması. Cihaz bu özelliği sayesinde tüm telefon özelliklerini kullandırıyor ve WIFI olmayan ortamlarda rahatlıkla tablet üzerinden internete girebilmenize olanak tanıyor. GPS desteği de mevcut olan ürün harita yüklemeleri ile Navigasyon cihazı olarak kullanılabiliyor. 2MP çözünürlüğündeki kamerası kaliteli fotoğraflarla anılarınızı ölümsüzleştiriyor.

Bir tablet kullanımını akıllı telefon özellikleriyle birleştiren bu özel ürün piyasada oldukça dikkat çeken nadir ürünlerden biri. Fiyat olarak da son derece alım gücüne uygun olan ürün daha uzun süreler piyasada kalacağa benziyor. 

Ekran Boyutu (inch) 7
İşlemci Hızı (MHz) 1.6
Wi-Fi Var
Boyutlar (mm) 192 x 110 x 10.7 mm
Ekran Çözünürlüğü 1280 x 600 pixel
Bellek (Gb) 1
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 2
İşletim Sistemi Android 4,2
3G Var
4G Yok
Bluetooth Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 8
Navigasyon (GPS) Var
Kamera Var
Garanti Süresi 2
İşlemci Intel Atom Z2520
Ön Kamera Var
İşlemci Markası Intel
Arttırılabilir Hafıza Yok
Pil Ömrü 10 saat
HDMI Yok
Ağırlık (Gr) 290 g