Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir tablet aramak için tıklayın.

Asus akıllı  telefonları ve tabletleriyle son yıllarda elektronik sektörüne hızlı ve agresif bir giriş yaptı. Hem makul fiyatları hem de yüksek performanslı ürünleriyle rakiplerini zorluyor. Bu yeni model tabletlerinden bir tanesi de MeMO Pad 7.

MeMO Pad 7 ‘nin piyasada bir kaç donanımsal farklılıkla oluşturulmuş değişik modelleri mevcut. Genel anlamda baktığımızda hepsinin ortak özelliklerinden ilki kaliteli ekran görüntüsü. 7 inch ekrana sahip bu üründe son derece kullanışlı ve iyi çözünürlüklü bir ekran kullanılmış. Bunun yanı sıra dikkat çeken bir diğer farklı özelliği de Asus ‘un kendi arayüzü olarak tasarladığı ZenUI arayüzü. Bu arayüz sayesinde Android olan işletim sisteminizi 200'ün üstünde güncelleme ve iyileştirme imkânıyla kullanabiliyorsunuz. Dört çekirdekli Intel işlemci kullanılmış olan Asus MeMO Pad 7, 9 saat web ‘de gezinme ve video izleme süresi ile eğlenceli anlar yaşatıyor.

Asus ‘un bu tablet serisi devamı gelecek nitelikte ve piyasada fiyat performans olarak kendine oldukça yer edinecek gibi gözüküyor.

Ekran Boyutu (inch) 7
İşlemci Hızı (MHz) 1.2
Wi-Fi Var
Boyutlar (mm) 192x110x10.7 mm
Ekran Çözünürlüğü 1024 x 600
Bellek (Gb) 1
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 2
İşletim Sistemi Android
3G Yok
4G Yok
Bluetooth Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 8
Navigasyon (GPS) Var
Kamera Var
Garanti Süresi 2
İşlemci INTEL Clover Trail Plus
Ön Kamera Var
İşlemci Markası Intel
Arttırılabilir Hafıza Var
Pil Ömrü 10 Saat
HDMI Yok
Ağırlık (Gr) 285 gr
Ekran Türü WSVGA