Tablet bilgisayar piyasası üzerinde adından her geçen sene daha fazla söz ettiren Ezcool markası 7.9 inçlik modeli Ezcool F2 ile orta sınıf kullanıcılar için ekonomik ve yeterli özelliklerde bir ürün tasarlamış.

Cihaz Tasarım olarak oldukça ince ve hafif, arkasında kullanılan deriye benzer malzeme tek ile tutuşta kaymayı önleyerek aynı zamanda da sade bir şıklık kazandırmış. Cihaz performans açısından ortalamanın üzerinde bir ürün. Çift çekirdekli bir işlemciye ve Android işletim sistemine sahip. Saklama kapasitesi 8GB ile yeterli düzeyde. Ezcool F2 ‘nin önemli özelliklerinden bir tanesi de harici 3G desteğinin olması. Bu özellik sayesinde 3G aparatlarını bağlayabiliyor ve WIFI olmayan yerlerde de internete ulaşabiliyorsunuz. 2 MP arka ve 0.3 MP ön kamerası yeterli kalitede fotoğraf çekebilmenize olanak tanıyor ve görüntülü görüşme yapabilmenizi sağlıyor. Cihazın WIFI bağlantısı sayesinde akıllı televizyonunuza görüntü aktarıp HD filmleri izleyebiliyorsunuz.

Kısacası ekonomik fiyatlı bir ürün arıyor ve çok büyük beklentiler taşımıyorsanız fiyat performans açısından Ezcool F2 sizi tatmin edecek bir ürün.

Ekran Boyutu (inch) 7.9
İşlemci Hızı (MHz) 1.5
Wi-Fi Var
Boyutlar (mm) 235mm×137mm×9,6mm
Ekran Çözünürlüğü 1024x768
Bellek (Gb) 0.51
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 2
İşletim Sistemi Android
3G Yok
4G Yok
Bluetooth Yok
Navigasyon (GPS) Yok
Kamera Var
İşlemci Cortex A7
Ön Kamera Var
İşlemci Markası Allwinner
Ekran Türü HD