Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir cep telefonu aramak için tıklayın.

Huawei 'nin beklenen modeli. 

Huawei akıllı telefon piyasasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırarak kullanışlı ve yenilikçi modelleriyle dikkat çekiyor. Bunlardan bir tanesi de Huawei Ascend Mate 7 modeli akıllı telefon oldu.

Huawei Ascend Mate 7 tasarım

Daha ince, daha hafif ve daha geniş ekran.

İlk bakışta dikkati çeken 6 inch ‘lik ekranı oldukça ince tutulan kenar çerçeveleriyle neredeyse tamamı kullanılabilir bir hale getirilmiş. Cihazın 7.9 mm kalınlığındaki oldukça ince kasası sadece 185gr. ağırlığında ve fark edilir derecede hafif.

Huawei Ascend Mate 7 incelik ekran

Kameradan, işlemciye kadar yeni donanımlar.

Ayrıca bu akıllı telefon 8 çekirdekli işlemci kullanılmış nadir telefonlardan bir tanesi. Bu işlemci 2GB RAM kapasitesiyle de desteklenerek karşımıza tam bir performans cihazı olarak çıkıyor. Ayrıca bu telefonun arkasında bulunan parmak izi tanıma sensörü sayesinde tuş kilidinizi ve güvenliğinizi herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan sağlayabiliyorsunuz. 13MP arka ve 5MP ön kamerası son derece ışık duyarlılığı yüksek hassas özellikte tasarlanmış ve düşük ışık ortamlarında bile net fotoğraflar çekebilmenize olanak tanıyor. Ayrıca interent bağlantı performansı da yüksek tutulmuş, böylelikle internetten film veya video izlemek artık çok daha keyifli. Ayrıca farklı batarya kullanım modları ile performans yada uzun batarya süresi tercihinizle telefonunuzun kullanılabilirliğini arttırabiliyorsunuz.

Huawei Ascend Mate 7

Kısaca Huawei Ascend Mate 7 oldukça dikkat çeken ve rakiplerini zorlayan bir model olarak akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yapıyor.

Bluetooth Var
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 13
Garanti Süresi 2
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
USB Var
Pil 4100 mAh
3G Var
Artırılabilir Hafıza Var
İşletim Sistemi Android
Navigasyon (GPS) Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 16
Bellek (Gb) 2
Ekran Boyutu (inch) 6
Wi-Fi Var
Kamera Var
İşlemci Hızı (GHz) 1.8
Bekleme Süresi (Saat) 648
Ekran Tipi Dokunmatik
Radyo Yok
Ağırlık (Gr) 185
Boyutlar (mm) 157 x 81 x7,9 mm
Edge Yok
GPRS Var
Hafıza Arttırma Kapasitesi 128
Ön Kamera Var
Kızılötesi Yok
Java Uygulamaları Var
Video Oynatma Var
Renkli Ekran Var
Video Kayıt Var
Çift Hat Var