LG ‘nin bu yenilikçi modeli 49UF8507 bir televizyonda olması gereken şeylerin fazlasını sizlere sunuyor.

Televizyona ilk baktığımızda dikkat çeken tabii ki tasarımı oluyor. İnce çerçeveli ve oldukça ince bir kasa yapısına sahip bu akıllı televizyon evinize hem şıklık katacak hem de seyir keyfinizi arttıracak seviyede. Sehpa üzerinde kullanımınıza olanak tanıyan kendi ayakları farklı bir tasarım ile ön kısımda tek parça halinde tasarlanmış ve oldukça iyi gözüküyor.

Performans özelliklerine baktığımızda en önemli özelliklerinden biri 4K UHD çözünürlükteki ekranı oluyor. Standart bir HD televizyondan 4 kat yüksek çözünürlüğe sahip bu ürün aynı zamanda 3D görüntüleri de bu çözünürlükte oynatıyor. Ses özelliğini Harman/Kardon dizaynıyla birleştirmiş ve sinema kalitesinde bir ses kalitesi sunuyor. LG ‘nin tasarladığı Smart Share özelliği ile birçok akıllı aygıtı televizyonunuza bağlayabiliyor ve görüntü aktarımı yapabiliyorsunuz. Bir çok bağlantı seçeneğinden biri olan USB 3.0 ile 4K çözünürlükteki videolarınızı harici bir bellekten rahatlıkla oynatabiliyorsunuz. Sihirli kumanda özelliği ile daha kolay bi şekilde televizyonun özelliklerini kontrol edebiliyor ve internette gezinebiliyorsunuz.

Özellik ve fiyat olarak bakıldığında son derece fiyatının hakkını veren bir ürün, evinizi sinema salonuna çevirmeniz için gereken her şey mevcut.

Ekran Çözünürlüğü 3840x2160
Ekran Boyutu (inch) 49
Ekran Formatı 16:9
Garanti Süresi 2 Yıl (LG Türkiye)
Hdmi 3
Scart 1
Ses Çıkışı 20W (L / R 10W x 2)
Televizyon Tipi UHD (4K)
Usb Girişi 3
Smart Tv Var
3d Var
Wifi Var
Yenilenme Hızı 1500
Uydu Alıcılı Var
DLNA Var