Mağazalar

LG LED televizyonların bir modeli olan 49UF850V, oldukça şık görüntüsünün yanında son derece yüksek teknolojiye sahip bir ürün.

Ürünün ilk dikkat çeken özelliği tabbi ki çözünürlüğü oluyor. 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip bu ürün standart bir HD televizyondan dört kat daha kaliteli bir çözünürlükte. Ürünün bir diğer özeliği ise Smart TV olması bu özellik sayesinde üresinde bulunan webOS 2.0 yazılımı ile internete girebiliyor, sosyal medya da dolaşabiliyorsunuz. Bir diğer önemli özelliği ise cihazın 3D yani üç boyutlu görüntü oynatabiliyor olması. Aynı zamanda bu 3D görüntüler 4K çözünürlükte. Bu özelliği sayesinde uygun olan yayın ve filmleri gerçeğe yakın bir şekilde izleyebilirsiniz. Dahili uydu alıcısı da bulunan bu LED TV ‘ye çanak anten bağladığınız taktirde uydu üzerinden tüm kanal yayınlarını izleyebilirsiniz. Aynı zamanda ses sistemi Harman Kardon ses teknolojisiyle geliştirilmiş ve son derece net ses almanızı sağlıyor.

Cihaz tasarım olarak da son derece ince bir çerçeveye ve panele sahip. Ekrana baktığınız da izlediğiniz görüntüsnün neredeyse tamamını görüyor ve televizyon çerçevesini fark etmiyorsunuz bile. Bu da size sanki sinema salonunda film izliyormuş görüntüsü sağlıyor.

Daha birçok özelliği ve tasarımsal detayı ile 49UF850V modeli bu televizyon fiyat olarak yüksek gözüksede karşılığını veriyor. 

Ekran Çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Ekran Boyutu (inch) 49
Garanti Süresi 24
Ses Çıkışı 10W x 2
Televizyon Tipi UHD (4K)
Usb Girişi 3
Smart Tv Var
3d Var
Wifi Var
Yenilenme Hızı 1500
Uydu Alıcılı Var
DLNA Var