Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir cep telefonu aramak için tıklayın.

Bir fotoğraf makinesi kadar güçlü.

Nokia Lumia ailesinin bu yeni üyesi Lumia 1020 çarpıcı kalitede fotoğraf çekimiyle akıllı telefon piyasasında hemen dikkatleri üzerine topladı.

Lumia 1020

Zenginleştirilmiş aparatları.

Cihazın diğer Lumia ‘lardan aşağı kalmayan sportif ve renkli tasarımı oldukça şık ve bir çok geliştirme getirilmiş. Bu modele has tasarlanan dış kapağını takarak telefonunuzu bir anda eşsiz tutuşuyla bir dijital fotoğraf makinesine dönüştürebiliyorsunuz.

Lumia 100 aksesuar

Carl Zeiss lens ile mükemmel çözünürlük.

Cihazda tabii ki ilk dikkat çeken özellik 41MP kalitedeki ZEISS lens kullanılmış kamerası. Bu kamera sayesinde cihazınızla profesyonenl fotoğraf makinelerine yakın kalitede pozlamalar yapabiliyorsunuz. Işık dengesini, netleme seçeneğini ve bir çok fotoğraf makinelerine özgü özelliği manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz. Cihaz aynı zamanda karanlık ortamlarda kullanılması için Xenon flaş kullanılmış. Fotoğraf kalitesinin yanında video kaydı özelliği de Full HD kayıt kalitesiyle oldukça iddialı. Bu cihazı elinize aldığınızda başka bir fotoğraf makinesine asla ihtiyacınız kalmıyor.

Lumia 1020 KAmera

Windows işletim sistemi.

Fotoğraf özelliklerinin yanında diğer teknik özellikleride bir akıllı telefonda olması gerekenden çok daha fazla. İşlemcisi Qualcomm® Snapdragon™ S4 1.5GHz hızındaki bu işlemci cihazın ara yüzünü takılmadan kullanmanızı sağlıyor. Tabii ki 2GB RAM ‘i de bu hızı destekliyor. İşletim sistemi olarak tüm Lumia ‘larda olduğu gibi Microsoft Windows Phone işletim sistemi kullanılmış.

Lumia 1020 İşletim sistemi

Kısaca özetlemek gerekirse bu ürünle hem iyi bir akıllı telefona hem de mükemmele yakın bir fotoğraf makinesine sahip oluyorsunuz. 

Bluetooth Var
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 41
Garanti Süresi 2
Ekran Çözünürlüğü 768 x 1280
USB Var
Pil Li-Ion
3G Var
Artırılabilir Hafıza Yok
İşletim Sistemi Windows Phone
Navigasyon (GPS) Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 32
Ekran Boyutu (inch) 4.5
Wi-Fi Var
Kamera Var
İşlemci Hızı (GHz) 1.5
Bekleme Süresi (Saat) 384
Konuşma Süresi (Saat) 19
Ekran Tipi Dokunmatik
Radyo Yok
Ağırlık (Gr) 158
Boyutlar (mm) 130.4 x 71.4 x 10.4 mm.
Edge Var
GPRS Var
Ön Kamera Var
Kızılötesi Yok
Java Uygulamaları Var
Video Oynatma Var
Renkli Ekran Var
Video Kayıt Var
Görüntülü Konuşma Var
Çift Hat Yok