Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir cep telefonu aramak için tıklayın.

Nokia kompakt boyutlu ve ekonomik fiyatlı ürünü olan Nokia X ile oldukça dikkat çekti. Başlangıç seviyesinde bir akıllı telefon olan bu ürünün en önemli özelliği çift sim kart taşıyabiliyor olması.

Nokia genel olarak akıllı telefonlarında Microsoft işletim sistemi kullansa da bu cihazında Android işletim sistemi taşıyor. Cihaz arayüzünde Fastlane denilen bir kullanım sunuyor. Böylece tüm kullandığınız uygulamalara daha kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. 4 inç boyutunda olan bu telefon oldukça ufak ve kompakt bir tasarıma sahip. Böylece yanınızda ve cebinizde rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz. İşlemci olarak 1.0 GHz hızında çift çekirdekli bir işlemci kullanılmış. 512 MB kapasitedeki RAM ‘i biraz düşük gözükse de cihaz kullanımında ve arayüz geçişlerinde oldukça akıcı. Dahili hafızası 4GB olarak biraz yetersiz ancak hafıza kartı desteği mevcut, böylece arttırabiliyorsunuz. Kamerası 3.15 megapiksel çözünürlükle optimum düzeyde bir kullanım sunuyor. Wi-Fi, Bluetooth, GPS gibi standart özelliklerinde mevcut olduğu ürün, şarj kullanım süresi olarak da oldukça yeterli.

Kısacası başlangıç seviyesinde ekonomik fiyatlı bir ürün arıyorsanız ve akıllı telefonunuzla ilgili yüksek bir performans beklentiniz yok ise Nokia X alınabilecek bir telefon. 

Bluetooth Var
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 3
Garanti Süresi 2
Ekran Çözünürlüğü 800 x 480
USB Var
Pil 1500 mAh
3G Var
Artırılabilir Hafıza Var
İşletim Sistemi Symbian
Navigasyon (GPS) Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 4
Bellek (Gb) 0.5
Ekran Boyutu (inch) 4
Wi-Fi Var
Kamera Var
İşlemci Hızı (GHz) 1
Bekleme Süresi (Saat) 408
Ekran Tipi LCD
Radyo Var
Ağırlık (Gr) 128
Boyutlar (mm) 115.5 x 63 x 10.4 mm
Edge Var
GPRS Var
Hafıza Arttırma Kapasitesi 32
Desteklenen Hafıza Kartı Micro SD
Ön Kamera Yok
Kızılötesi Yok
Java Uygulamaları Var
Video Oynatma Var
Renkli Ekran Var
Video Kayıt Var
Görüntülü Konuşma Yok
Çift Hat Yok