Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir tablet aramak için tıklayın.

Reeder ‘ın başlangıç seviyesindeki kullanıcıları düşünerek tasarladığı modeli A7iM oldukça uygun fiyatlı ve kullanışlı bir tablet.

Tasarımında son derece sade ve kullanışlı bir çerçeve kullanılmış. Kablo giriş yerleri ve yan tuşlar son derece kullanışlı. Bunun yanı sıra performans olarak da piyasadaki birçok tabletten aşağı kalır yanı yok. Çift çekirdekli işlemcisi 1.2GHz hızında. IPS ekran kalitesi 1024x600 piksel çözünürlüğünde. Buda film veya video izlerken keyifli bir görüntü sunuyor. 1GB RAM kapasitesi oldukça yeterli ve işlemci ile uyum içerisinde çalışıyor. Dahili hafıza için 8GB kapasite ayrılmış bu standart bir kullanıcı için yeterli olsa da daha fazlasını isteyenler içinde 32GB a kadar hafıza kartı desteği mevcut. Üstelik bağlantı özelliklerinde artı olarak Bluetooth 4.0 desteği de mevcut.

Kısacası Reeder A7iM tabletten çok beklentisi olmayan orta sınıf bir kullanıcı için tüm özellikleri içerisinde bulunduran başarılı bir tablet. Fiyatınında ortalamanın altında olması ürünü son derece alınabilir kılıyor. 

Ekran Boyutu (inch) 7
İşlemci Hızı (MHz) 1.2
Wi-Fi Var
Boyutlar (mm) 194 x 110 x 8.8 mm
Ekran Çözünürlüğü 1024 x 600
Bellek (Gb) 1
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 2
İşletim Sistemi Android 4.2
3G Yok
4G Yok
Bluetooth Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 8
Navigasyon (GPS) Yok
Kamera Var
Garanti Süresi 2
İşlemci Intel Atom Clover Trail Z2520
Ön Kamera Var
İşlemci Markası Intel
Arttırılabilir Hafıza Var
HDMI Yok
Ağırlık (Gr) 300 gr
Ekran Türü IPS