Yeni nesil televizyonlardaki en dikkat çekici özelliklerden biri Curved teknolojisi oldu. Televizyonun ekranına eğim kazandıran bu teknoloji kullanıcısına daha geniş bir bakış açısı sağlamış oldu. Bu teknolojiye sahip ürünleri üreten Samsung markasının bir modeli de 48JU7500 oldu.

Cihazın Curved özelliğinin yanı sıra dikkat çeken bir diğer özelliği ise görüntülere üç boyut kazandıran 3D özelliği oluyor. Bu özellik sayesinde izlediğiniz görüntüler sanki evinizin içindeymiş gibi hissettiriyor. Smart özelliği sayesinde cihaz üzerinden akıllı telefon, tablet gibi ürünlerle bağlantı kurabiliyor aynı zamanda internet bağlantısı sağlayabiliyor, uygulama ve oyun oynayabiliyorsunuz. Cihaz görüntü işlevselliği konusunda birçok yeniliğe başvurmuş bu sayede izlediğiniz görüntüler çok daha keskin ve canlı gözüküyor. Dahili Wifi özelliği ile Wireless üzerinden telefonda izlediğiniz bir videoyu anında televizyonunuza yollayabiliyor ve burada izlemeye devam edebiliyorsunuz. Cihaz tüm bunları yaparken dört çekirdekli bir işlemci kullanıyor ve bu sayede herhangi bir yavaşlama yaşamıyorsunuz.

Cihaz tasarım açısından son derece ince ve şık. Çerçevesi okadar ince ki bir film izlerken sanki sinema perdesi üzerinde izliyormuşsunuz hava veriyor. Ayakta durmasını sağlayan ayağı ekran tasarımı ile uyumlu kavisli bir yapıda ve son derece şık.

Kısacası bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürünlerden biri ve bu ürünü aldığınızda arkanızda hiçbir teknoloji bırakmamış oluyor, tüm gelişmeleri satın almış oluyorsunuz.

Ekran Çözünürlüğü 3840 x 2160
Ekran Boyutu (inch) 48
Garanti Süresi 24
Scart 1
Ses Çıkışı 10W x 2
Televizyon Tipi UHD (4K)
Usb Girişi 3
Smart Tv Var
3d Var
Wifi Var
Yenilenme Hızı 1000
Uydu Alıcılı Var
DLNA Var