Akıllı telefon ve fotoraf makinesi bir arada.

Samsung Galaxy serisi cep telefonlarının fotoğraf özelliği gelişmiş modeli C1110 Galaxy K Zoom tanıtıldı. İlk bakışta kompakt bir fotoğraf makinesini andırsa da son derece gelişmiş bir akıllı telefon.

Galaxy K zoom

Kaliteli fotoğraflar.

Tabii ki görür görmezde anlayacağımız gibi en önemli özelliği 20.7MP çözünürlükteki kamerası. Bu kamerada 10X optik yakınlaştırma yapabilen güçlü bir lens kullanılmış. Aynı zamanda güncel fotoğraf makinelerinde kullanılan CMOS sensör de mevcut. Buna benzer ek fotoğraf özelliklerinin yanında, Full HD video da çekebiliyorsunuz.

Galaxy K Zoom KAmera

Kompakt  boyutlarda tasarım.

Kamera özelliklerinin yanı sıra tasarımı da oldukça şık ve ince olan bu akıllı telefonun inceliği sadece 20.2mm kalınlıkta. Yanlarda kullanılan güç ve ses tuşlarının yerleşimi oldukça kullanışlı ve örneğin ses ve güç tuşlarına 3 saniye uzun basarak anında kameraya geçme gibi ekstra işlevlerde eklenmiş.

Galaxy K Zoom tasarım

Donanımlı bir akıllı telefon.

Performansına göz atmak gerekirse, donanımsal olarak da son derece başarılı. İşlemci olarak 6 çekirdekli bir işlemci kullanılmış ve buda cihaza uygulama kullanımı ve internet performansı için inanılmaz bir hız sunuyor. RAM kapasitesi 2GB ve işlemci ile oldukça uyumlu. Android işletim sistemi kullanılmış C1110 Galaxy K Zoom ‘da Saklama kapasitesi dahili olarak 8GB ve dilerseniz hafıza kartı desteği ile 64GB ‘a kadar arttırabiliyorsunuz.

Galaxy K zoom Performans

Kısacası bu ürüne sahip olduğunuzda hem kompakt bir fotoğraf makinesine hem de bir akıllı telefona sahip oluyorsunuz. Üstelik fiyat ortalamasıda son derece makul seviyelerde.

Bluetooth Var
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 20.7
Garanti Süresi 2
Ekran Çözünürlüğü 720 x 1280
USB Var
3G Var
Artırılabilir Hafıza Var
İşletim Sistemi Android
Navigasyon (GPS) Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 8
Bellek (Gb) 2
Ekran Boyutu (inch) 4.8
Wi-Fi Var
Kamera Var
İşlemci Hızı (GHz) 1.3
Konuşma Süresi (Saat) 14
Ekran Tipi Dokunmatik
Radyo Yok
Ağırlık (Gr) 200
Boyutlar (mm) 13,75 x 7,08 x 2,02
Edge Var
GPRS Var
Desteklenen Hafıza Kartı Micro SD
Ön Kamera Var
Kızılötesi Yok
Java Uygulamaları Var
Video Oynatma Var
Renkli Ekran Var
Video Kayıt Var
Görüntülü Konuşma Var
Çift Hat Yok