Ürüne ait herhangi bir teklif bulunmamaktadır. Farklı bir cep telefonu aramak için tıklayın.

Samsung ‘un çok fazla çift hatlı modeli olmasa da çıkardığı çift hatlı modelleri piyasada özel bir ilgi ile takip ediliyor. Galaxy Packet Neo modeli cep telefonu da bu özelliğe sahip akıllı telefonlardan bir tanesi.

Tabii ki cihazın en çok dikkat çeken ve önemli özelliği çift hatlı oluşu. Bu sayede aynı anda birden fazla hat kullanan veya kullanmak zorunda olan kullanıcılara büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Kompakt boyutlardaki tasarımı da cihazı daha taşınabilir boyutlara ulaştırıyor.

İşlemci olarak standart tek çekirdekli bir işlemci kullanılmış ve Android işletim sistemi ile oldukça işlevsel. Ekran boyutu 3 inç ve 240x320 piksel çözünürlüğe sahip. 4GB dahili hafızası ve 510MB kapasiteli bir RAM ‘i var. Cihazın 2MP kamerası özellikle yüksek beklentisi olmayan bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli. Cihazın hafızasını yetersiz geldiği durumlar da 32GB ‘a kadar Micro SD hafıza kartı desteği ile arttırabiliyorsunuz. GPS özelliği de olan ürünle dilediğiniz yerde konum bildirimi yapabiliyorsunuz.

Eğer önceliğiniz çift hatlı bir telefon almak ve standart özellikler ise bu cihaz tam ihtiyacınızı karşılayacak cinsten.

Bluetooth Var
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 2
Garanti Süresi 2
Ekran Çözünürlüğü 240 x 320 (QVGA)
USB Var
Pil 1200 mAh
3G Var
Artırılabilir Hafıza Var
İşletim Sistemi Android
Navigasyon (GPS) Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 4
Bellek (Gb) 0.5
Ekran Boyutu (inch) 3
Wi-Fi Var
Kamera Var
İşlemci Hızı (GHz) 0.85
Bekleme Süresi (Saat) 300
Ekran Tipi Dokunmatik
Radyo Yok
Ağırlık (Gr) 100
Boyutlar (mm) 105 x 57.8 x 11.8 mm
Edge Var
GPRS Var
Hafıza Arttırma Kapasitesi 32
Desteklenen Hafıza Kartı MicroSD
Ön Kamera Yok
Kızılötesi Yok
Java Uygulamaları Var
Video Oynatma Var
Renkli Ekran Var
Video Kayıt Var
Görüntülü Konuşma Yok
Çift Hat Var