Samsung ‘un ince ve hafif modeli Galaxy Tab3 Lite ‘ı daha elinize ilk aldığınız anda kavrayış kolaylığıyla farkını hissettiriyor. Kompakt yapısının yanında oldukça güçlü bir ürün.

Tasarımsal özelliklerini incelediğimizde 9.7mm kalınlığı ile son derece ince olan tabletin ağırlığı da sadece 310gr. Yüksek çözünürlüklü ekranı 7 inch boyutunda ve kullanımda görüntüyü engelleyen durum çubuğu olmayacak şekilde ara yüzü tasarlanmış, böylece daha geniş ekran alanı kullanma zevki sunulmuş. Çift çekirdekli işlemcisi 1.2GHz hızında güncel uygulama, oyun ve multimedya özellikleri kullanmak içinde son derece hızlı. İşlemcisi 1GB RAM kapasitesi ile desteklenmiş. 2MP arka kamerası ile son derece kaliteli fotoğraflar çekebiliyorsunuz. 8GB hafıza kapasitesinin yanı sıra MicroSD kart desteği de mevcut, böylelikle tabletinizin saklama alanınızı 32GB ‘a kadar arttırabiliyorsunuz.

Samsung kalitesi, kullanışlı teknik özellikleri ve uygun fiyatıyla bir tablet bilgisayarda arayabileceğiniz tüm özellikler bu üründe mevcut.

Ekran Boyutu (inch) 7
İşlemci Hızı (MHz) 1.2
Wi-Fi Var
Boyutlar (mm) 116,4 x 193,4 x 9,7 mm
Ekran Çözünürlüğü 1024 x 600
Bellek (Gb) 1
Kamera Çözünürlüğü (Mp) 2
İşletim Sistemi Android
3G Yok
4G Yok
Bluetooth Var
Saklama Kapasitesi (Gb) 8
Navigasyon (GPS) Var
Kamera Var
Garanti Süresi 2
İşlemci Dual Core
Ön Kamera Var
İşlemci Markası Intel , Samsung Exynos
Arttırılabilir Hafıza Var
HDMI Yok
Ağırlık (Gr) 310 g
Ekran Türü TFT